Online Toptancın Bir TIK'la Kapında
shopping_cart
Sepetim (0)
Teslimat Şartları
Teslimat Koşulları

Siparişleriniz onaylandıktan sonra maksimum 3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilecektir.

Siparişinizle alakalı tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak yada üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak aranılacak bilgi verilecek ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Pakettoptan.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Paylaşın facebook twitter pinterest linkedin link